fot. AKPA
Wielki powrót po ponad 20 latach! Kultowy teleturniej „Idź na całość” znów zagości na antenie TTV, a prowadzący ujawnili się w sobotnim wydaniu „Dzień Dobry TVN”. Jesienią widzowie będą mogli przeżywać emocje związane z trudnymi wyborami uczestników, ale tym razem w towarzystwie nie jednego, a dwóch prowadzących!
Zygmunt Chajzer i Robert Motyka na czele nowej odsłony show
Dla wielu fanów „Idź na całość” to program nierozerwalnie związany z Zygmuntem Chajzerem – ikoną polskiej telewizji. I słusznie, bo to właśnie on powraca w roli gospodarza! Jednak tym razem nie będzie sam – dołączy do niego Robert Motyka, znany widzom m.in. z programu „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”.
Podczas sobotniej wizyty w „Dzień Dobry TVN” (28 czerwca) obaj prowadzący zdradzili, jak wyglądać będzie ich współpraca.
– Kocham ten program, kocham tę akcję, kocham tę interakcję, więc to była dla mnie sama przyjemność. Tak naprawdę nigdy nie wiedziałem, kim jest osoba obok, zawsze jest ta niepewność
– przyznał Zygmunt Chajzer.
„Idź na całość” – emocje, ryzyko i wielkie nagrody
Teleturniej to prawdziwa esencja telewizyjnej rozrywki – dynamiczny, pełen napięcia show, w którym uczestnicy muszą podejmować kluczowe decyzje w ułamku sekundy. Czy lepiej zabrać dotychczasowe wygrane, czy zaryzykować i sięgnąć po więcej? Każdy odcinek to seria ekscytujących „dealów”, a prowadzący potrafią zaskoczyć zarówno graczy, jak i widzów!
Nowa odsłona „Idź na całość” już jesienią w TTV. Czy duet Chajzer-Motyka sprawdzi się w roli gospodarzy? Przekonamy się wkrótce!
Czy jesteście gotowi na powrót kultowego show?


