fot. mat. pras.
Trasa Męskie Granie 2025 rozpocznie się już za trzy tygodnie, a organizatorzy właśnie ujawnili długo wyczekiwany skład tegorocznej festiwalowej orkiestry oraz oficjalny singiel. Fani nie kryją ekscytacji!
Męskie Granie Orkiestra 2025: Cztery wyjątkowe głosy
W czwartek, 5 czerwca, organizatorzy ogłosili, kto w tym roku dołączy do supergrupy Męskie Granie Orkiestra. Wśród artystów znaleźli się:
- Natalia Przybysz
- Ralph Kaminski
- Igor Herbut
- Błażej Król

Wspólnie nagrali oficjalny hymn festiwalu – „To bardzo ziemskie”, który już podbija serca słuchaczy.
„W tym roku w orkiestrze udało nam się połączyć cztery wyjątkowe osobowości. Ich odmienne energie i artystyczne wrażliwości z pewnością przełożą się na niezapomniany program, który usłyszymy na trasie. Już nie możemy się doczekać, żeby posłuchać tego, co przygotowali”
– mówi Dorota Nowakowska-Postolko, Senior Brand Manager marki Żywiec.+
Teledysk z oscarowym akcentem
Singlowi towarzyszy klimatyczny teledysk w reżyserii Macieja Adamczaka, a za zdjęcia odpowiada Michał Dymek (nominowany do Oscara za „Dziewczynę z igłą”). Produkcją klipu zajął się OPUS Film.
Pierwsze reakcje fanów
Internauci już ochoczo komentują nowy utwór:
- „Piękna warstwa liryczna!”
- „Powiało świeżością!”
- „Takiego połączenia się nie spodziewałam, jest moc!”
- „Częściowy powrót do korzeni z 14′ i 15′. Czekam na repertuar orkiestry!”
Męskie Granie 2025 – miasta i daty
Oto harmonogram tegorocznej trasy:
- 27-28 czerwca – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem
- 11-12 lipca – Poznań, Park Cytadela
- 18-19 lipca – Gdańsk, Polsat Plus Arena
- 25-26 lipca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński
- 1-2 sierpnia – Wrocław, Pola Marsowe
- 8-9 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
- 22-23 sierpnia – Warszawa, Lotnisko Bemowo
Bilety na koncerty są już w sprzedaży – warto się pospieszyć!
Czy Męskie Granie 2025 okaże się najlepszą edycją w historii? Wszystko wskazuje na to, że szykuje się muzyczna uczta!

